Podziękowania

Beata B.

Witam i chciałabym poinformowć Panstwa, iż zakończył sie mój proces oddłużania i od tygodnia czasu jestem już całkowicie wolnym człowiekiem. Dziękuję za wszystko p. Violetto, za wsparcie, za emaile, za odpowiedzi na trudne i czasem ciężkie dla mnie do zrozuminia zawiłości tej sprawy, za przygotowanie mego wniosku i za “wirtualne trzymanie za rękę”. Bez Państwa pomocy, zrozumienia i serca żyłabym w przekonaniu, że to nie dla mnie.

Droga do szczęścia była długa, ponieważ jeden z wierzycieli uparcie domagał sie spłaty, gdzie finał sprawy zakończył się w sądzie okręgowym podtrzymaniem postanowienia sądu rejonowego, iż zostaję oddłużona bez ustalania planu spłaty.

Jeszcze raz SERDECZNE DZIĘKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ela P.

13 kwietnia 2018 ( w piątek) została ogłoszona moja upadłość konsumencka :).

Z tej okazji pragnę bardzo serdecznie podziękować Pani Prezes Fundacji Moja Upadłość oraz osobom tam pracującym za: podjęcie się przeprowadzenia mnie przez całą drogę upadłościową, za każdy odebrany telefon, za ciepłe słowa pełne wiary i otuchy, za wsparcie w każdej sytuacji, za wiarę we mnie, za danie mi nadziei, za zapewnienie spokoju w czasie oczekiwania na rozprawę, za waszą pewność w tym co robicie (pomimo swoich wątpliwości, których nigdy nie odczułam 🙂 ). Dziękuję za to, że jesteście. 

X

Formularz kontaktowy